На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Серед основних завдань органів Пенсійного фонду України в Першотравневому районі м.Чернівці залишається забезпечення повного і своєчасного надходження коштів до бюджету, пошук додаткових джерел його поповнення, вжиття невідкладних заходів щодо зменшення заборгованості до Пенсійного фонду України, від чого в повній мірі залежить своєчасність та повнота виплати пенсій громадянам України.

Успішне виконання завдань Пенсійного фонду України зі збору коштів на виплату пенсій та допомог залежить від економічного стану району, фінансово-господарської діяльності підприємств зареєстрованих в районі, дотримання ними норм чинного законодавства щодо сплати внесків. В поточному році регулярно сплачують внески до Пенсійного фонду за найманих працівників 97,92 % від тих, що перебувають на обліку в Першотравневому районі. Недостатній рівень платіжної дисципліни призводить, по-перше, до наявної заборгованості у сумі 2635,60 тис.грн., по-друге, за нормами Закону України „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” до страхового стажу для розрахунку розміру пенсій включаються лише ті періоди, за які щомісяця сплачені внески у повному обсязі.

Не всі керівники підприємств розуміють, що порушення платіжної дисципліни суттєво впливає на формування бюджету Пенсійного фонду та ставить під загрозу своєчасну виплату пенсій та допомог пенсіонерам, для більшості яких пенсійна виплата є єдиним джерелом існування.

Звертаємо увагу на найголовніше - за кожним боржником стоять люди, яких ми покликані захищати.

Найбільшими підприємствами-боржниками Першотравневого району є:

  • ВАТ ТФ „Арніка” (Козлова Т.М.) – 60,93 тис.грн.;
  • ВАТ „Шляхово-будівельне управління 60” (Іванюш Р.М.) – 133,83 тис.грн.;
  • АТЗВ „ВТКФ „Буковинка” (Радиш Г.І.) – 125,73 тис.грн.;
  • ПП „Сантехбудмеханізація” (Саївський М.А) – 54,51 тис.грн.;
  • ПП „ВЛТ завод залізобетонних виробів” (Олійнникова Л.В.) – 20,42 тис.грн.;
  • ПП „Дельта - Буд” (Маловічко П.І.) – 49 тис.грн.;
  • ТОВ „Атланта” (Покиньчереда Ю.А.) – 14,05 тис.грн.

Звертаючись до керівників підприємств-боржників хочеться сказати, що старість не обмине нікого. Від Вашої порядності залежить стаж та пенсія ваших працівників. Пам’ятайте, що пенсії є чи не єдиним джерелом для існування значної категорії людей. Несвоєчасно сплачуючи внески до Пенсійного фонду, Ви не лише унеможливлюєте підвищення розміру пенсійних виплат і забезпечення вищого рівня життя пенсіонерів, а і позбавляєте нині працюючих осіб права на соціальній захист у майбутньому при досягненні пенсійного віку.

Євгенія Лелюх, головний спеціаліст відділу обліку надходження платежів управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі м.Чернівці