На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

22 жовтня ц.р. відбулося чергове пленарне засідання 37 сесії районної ради V скликання, яким і закінчено каденцію нинішнього депутатського корпусу.

Основним питанням порядку денного сесії були фінансові питання – затвердження звіту про виконання бюджету району за 9 місяців 2010 року та внесення змін до бюджету району на 2010 рік.

 

З даних питаннь доповідав заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради,  начальник фінансового управління Іван Фальоса.

На розгляд сесії також було винесено поточні, не менш важливі питання життєдіяльності району, по яких прийнято відповідні рішення.

Про роботу постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, індивідуального будівництва, благоустрою та санітарного стану довкілля підсумував у своїй промові депутат ради Дмитро Сірман.

Про діяльність депутатського корпусу в  період важкої соціально-економічної ситуації та політичної нестабільності в країні проаналізував депутат Ростислав Шерстюк.

Наприкінці засідання депутати провели фотосесію на пам’ять для нащадків та випили по келиху шампанського.