На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Такий традиційний підхід у розв’язанні наболілих проблем мешканців району було застосовано на зустрічі-нараді з керівниками органів самоорганізації населення Першотравневого району, яка відбулася в районній раді 28 вересня 2010 року, напередодні святкування Дня міста Чернівці. В нараді прийняли участь голова міської ради Микола Федорук, начальник організаційного відділу міської ради Олександр Фустій, керівники управлінь, відділів виконавчого комітету ради, керівники житлових підприємств району та голови органів самоорганізації населення району.

У своїй промові голова ради Юліан Ваньчицький зупинився на основних аспектах діяльності ОСН, в першу чергу, на вирішенні житлово-комунальних питань.

Микола Федорук надав відповіді на поставлені запитання, привітав всіх присутніх з Днем міста та вручив подяки і заохочувальні премії головам найкращих комітетів.

На зустрічі всі присутні могли вільно поспілкуватись між собою, поділитись своїми напрацюваннями та надати поради «молодим» головам комітетів.