На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

З 10-го вересня цього року у нашому місці розпочато осінній місячник санітарної очистки та благоустрою.

З метою залучення якомога більше людей до наведення належного санітарного стану території Першотравневого району, у вівторок, 14 вересня, в районній раді відбулося зібрання за участю представників підприємств, установ та організацій усіх форм власності, закладів освіти, приватних підприємців, голів гаражних кооперативів, ОСББ, працівників виконавчих органів ради, керівників комунальних підприємств, КЖРЕПів.

Голова ради Ю. Ваньчицький у своєму виступі зазначив, що протягом місяця необхідно долучитися усім до продовження передбачених Комплексним планом благоустрою району на 2010 рік заходів, а саме: прибирання та очищення прибережних смуг річок, водоймищ, доріг, парків, скверів, цвинтарів, ринків, дитячих та спортивних майданчиків, підвалів і горищ житлових будинків, прибудинкових територій, громадських криниць, територій підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності.

Було наголошено на тому, що з мешканцями приватного сектору забудови станом на 01.08.2010 р. заключено 4764 угоди на вивезення ТПВ, що складає 92,7 %. Для порівняння: в 2008 році укладено 40,2 % угод, в 2009 році – 80,1%. Позитивною тенденцією є збільшення проплати за послуги по вивезенню та утилізації ТПВ. Так, станом на 01.08.2010 р. оплата за послуги по вивезенню та утилізації ТПВ становить 169481,29 грн., що складає 85,78 %. Для порівняння: стан проплати в 2008 році складав 32,8%, в 2009 році – 69,9%.

Голова ради наполіг на приведенні до належного санітарно-технічного стану громадські криниць на території району. Звернув увагу на недоліки по прибиранню Чернівецькою залізницею, ЗАТ «Сансервіс» та недостатню роботу голів вуличних комітетів на вул. Гайова, Козятинська, Кишинівська, Боянівська.

Нагадав про необхідність організації «санітарних п’ятниць» та вивозу великогабаритного сміття.

Наголосив, що необхідно підприємствам всіх форм власності виконувати заходи в повному обсязі з підготовки до зимового періоду.

Подякував підприємствам які взяли активну участь під час проведення весняного місячника санітарної очистки та благоустрою зокрема: ТОВ «Машзавод», ВАТ ПМК-76, ВАТ ЕК „Чернівціобленерго”, ДКП „Чернівціводоканал”, АТЗТ „Розма”, лікарня швидкої медичної допомоги, ВАТ «Чернівецький хлібокомбінат», технічний загін МНС по вул. Комунальників, СДПЧ-2, державна екологічна інспекція, ПП Стрельченко Є. Д., ПП Ватаманюк Я. В., ТОВ АІС АЗЧ Маркет, поліклініка профоглядів, АТП, комплекс «Каскад», ПП Осадчук М. В., ЗАТ «Сансервіс», ВКФ «Балакком», МКП «Чернівцітеплокомуненерго», протезно-ортопедичний цех, ТОВ «Олбі-Рос», обласна консультативна стоматологічна поліклініка, госпіталь ветеранів ВВВ, гімназія №6 та інші.