На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

 Згідно розпорядження Чернівецького міського голови № 226-р від 09.09.2010р. з 10 вересня по 11 жовтня 2010р. проводиться осінній місячник санітарної очистки та благоустрою міста.

Районний штаб з проведення місячника санітарної очистки та благоустрою Першотравневого району закликає всі підприємства, установи, організації, навчальні заклади, депутатський корпус ради, громадські організації, ОСББ, ЖБК, ЖБТ та мешканців району не залишатись байдужими до підтримання належного санітарного стану міста та долучитись до прибирання прилеглих та закріплених територій, парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків,  а також приватних будинковолодінь.

Також запрошуємо всіх керівників підприємств, установ та організацій Першотравневого району прийняти участь у робочій нараді з приводу проведення осіннього місячника під головуванням голови Першотравневого районної у місті ради  Ваньчицького Ю.А., яка відбудеться 14.09.10р. о 16:30 год. в приміщенні Першотравневої районної у місті ради за адресою вул. Руська,183 (2 поверх, зал засідань).

Керівник районного штабу