На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 серпня 2010р. №1609-р "Про затвердження плану невідкладних заходів щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати" 31.08.2010р.у Першотравневій районній у місті раді відбулося засідання відповідної комісії,де розглядалось питання погашення боргів до Пенсійного фонду України та проведені заходи по ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати підприємствами Першотравневого району м.Чернівці.

Начальник управління праці та соціального захисту населення Ганна Калитчук проінформувала, що станом на 31.08.2010р. заборгованість на 11 підприємствах районну становить 1220,1 тис.грн. За її словами, у порівнянні з 1-м червням поточного року заборгованість зменшилась на 604,6 тис. грн.

Протягом поточного року управлінням праці проведено 39 перевірок з питань оплати праці та соціально-трудових відносин, у т.ч. 4 -на вимогу прокуратури Першотравневого району м. Чернівці.

Начальник управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі м.Чернівці Олександр Німіжан повідомив, що станом на 01.08.2010р.заборгованість зі сплати страхових внесків перед Пенсійним фондом на суму 2988,8 тис. грн. мали 86 підприємств районну.

Управління Пенсійного фонду продовжує роботу щодо посилення платіжної дисципліни серед страхувальників та роботу по легалізації заробітної плати та її підвищення.

Голова комісії, заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради Іван Фальоса відзначив, що питання погашення боргів до Пенсійного фонду України та ліквідації заборгованості з виплати заробітної плати підприємствами Першотравневого району м. Чернівці знаходиться на постійному контролі керівництва районної у місті ради.