На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

У зв'язку із підвищенням цін та тарифів на житлово-комунальні послуги  особлива увага уряду направлена на малозабезпечені сім'ї.

 До 1 серпня 2010 року держава надавала субсидії на оплату комунальних послуг всім громадянам, в яких розмір плати за житлово-комунальні послуги в межах норми володіння чи користування загальною площею житла та нормативів користування зазначеними послугами за умови призначення житлової субсидії перевищував:

-20% середньомісячного доходу сім'ї;
-15% середньомісячного доходу сім'ї, для сімей, в складі яких є діти, інваліди першої або другої групи і середньомісячний сукупний дохід на одного зареєстрованого у житловому приміщенні (будинку) громадянина не перевищує 50 відсотків прожиткового мінімуму на одну особу  в розрахунку на місяць та якщо у  житловому приміщенні (будинку) зареєстровані і проживають тільки непрацездатні громадяни,

Відтепер норми обов'язкової частки плати  зменшені: до 15% та до 10% , відповідно.  

Наказом Міністерства праці та соціальної політики  затверджено спрощені форми заяви про призначення субсидій та декларації про доходи для осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії. Для працюючих подається лише заява, довідки про доходи, що підтверджують дані декларації, яка надана сім'єю. Для непрацюючих подаються лише заява  та декларація про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням субсидії. Субсидія призначається уповноваженому власнику (співвласнику) житла, наймачу державного та громадського житлового фонду, членові житлово-будівельного кооперативу, власнику (співвласнику) житлового приміщення, на якого відкрито особовий рахунок за місцем реєстрації. Особа громадянина, який звертається за призначенням субсидії посвідчується паспортом або іншим документом.

Згідно із зазначеним наказом управління праці та соціального захисту  буде здійснювати надання житлових субсидій населенню за спрощеним порядком. Для цього  встановлено щоденний та зручний для населення час прийому громадян, надана можливість  попереднього запису на прийом  з метою своєчасного призначення субсидій та уникнення черг в органах праці та соціального захисту населення в період інтенсивного звернення громадян.

Для отримання додаткової інформації мешканцям Першотравневого району звертатися за адресою: вул.Руська, 183, каб.105, тел. 6-08-66, 51-97-52.