На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

На черговому засіданні виконавчого комітету районної у місті ради, яке відбулося 28 липня 2010 року, розглядалось планове питання «Про стан виконання заходів щодо недопущення торгівлі у невизначених для цього місцях (стихійної) на території району».

В обговоренні питання взяли участь: начальник служби дільничних інспекторів Першотравневого РВ УМВС України в Чернівецькій області О.Кушнір, прокурор району А.Гладкий, заступник директора, начальник управління розвитку споживчого ринку та туризму департаменту економіки міської ради Є.Крамаренко, голова громадського формування «Сапсан» В.Руснак та члени виконавчого комітету.

В ході обговорення було рекомендовано райвідділу міліції утворити мобільну групу для надання оперативної допомоги працівникам виконавчих органів у разі виникнення конфліктних ситуацій під час проведення заходів з ліквідації стихійної торгівлі у невизначених для цього місцях на території Першотравневого району.

Є.Крамаренко зауважив, що за оперативною інформацією стихійну торгівлю біля ринку «Верхній», що на вулиці Зеленій, припинили завдяки службі охорони.

Члени виконавчого комітету внесли конкретні пропозиції щодо недопущення та ліквідації стихійної торгівлі.

На засіданні крім планового питання розглянуто інші не менш важливі питання, що стосуються життєдіяльності району.