На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Забезпечення безумовного виконання планових показників з наповнення бюджету Пенсійного фонду, своєчасне фінансування виплат пенсій і грошових допомог, сприяння разом з соціальними партнерами і органами влади соціальному захисту зайнятих громадян і  набуття ними належного страхового стажу, були  і залишаються  головними пріоритетами  роботи органів Пенсійного фонду України.      

Для реалізації цих ключових завдань, працівники  управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі м. Чернівці  вживають  всіх можливих  заходів  щодо  максимального  залучення  до  участі  у  системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування економічно активних суб’єктів господарювання, покращення контрольно- перевірочної та правової роботи з посилення адміністративної відповідальності за порушення пенсійного законодавства. Крім того, значна увага приділяється  роботі з призначення та перерахунках пенсій по стажу і заробітній платі, вдосконаленню  персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж, роз’яснювальній роботі по інформуванню населення стосовно змін у чинному законодавстві.             

Не дивлячись на суттєве (на 2,2 тис.осіб), скорочення чисельності  найманих працівників, і відповідне зменшення, мінімум на 1,4 млн.грн. прогнозованих надходжень до бюджету, управлінню вдалося виконати план 2009 року на 102,5% (заплановані надходження 249,3 млн. грн, фактично надійшло 255,5 млн. грн). Порівнюючи з груднем  2008 року, середня заробітна плата найманих  працівників в  районі зросла за рік на 34 гривні- до 1815, а середній  розмір пенсій зріс за той же період  на  95 гривень- до 963.         На  обліку в управлінні тепер перебувають 14,9 тис. одержувачів пенсій, із яких майже 30 % - це  працюючі пенсіонери. По  розрахунках,  на одного  пенсіонера в районі припадає  2,3  працюючих, що більше, ніж  в  цілому по країні. Потреба в коштах на виплату пенсій та допомог становила в минулому році  163,7 млн. грн, що на  21,8 млн.  грн. більше рівня 2008року. Спеціалісти управління  минулого року опрацювали документи  на  призначення громадянам 1020 пенсій, провели 2209  їх  перерахунків    по  стажу  і  заробітній платі. Понад  62% пенсіонерів  регулярно отримують свої пенсії через банківські установи, що дало змогу зекономити понад  800 тис. грн. на поштових видатках.

Добрі слова за турботу про майбутнє своїх працівників слід сказати стосовно керівників таких підприємств, як  ВАТ ЕК ”Чернівціобленерго”, ВП ”Пасажирське вагонне депо Чернівці” ДТГО Львівська залізниця, ТОВ ”Машзавод”, ТОВ ”РОЗМА”.  Керівники ТОВ „РОЗМА” Томковид І.М.  і  ВАТ ЕК„Чернівціобленерго” Команяк Я.Я. нагороджені  Почесною грамотою головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій  області ”Кращий платник року”  за  підсумками  2009 року.                 

Ці підприємства жодного разу не допустили виникнення заборгованості перед Фондом, навпаки, лише покращують свої економічні показники. Так, по ВАТ ЕК„Чернівціобленерго”, чисельність працюючих зросла з 1639 до 1832 осіб; середня заробітна плата зросла з 2160 грн. до 2532 грн., по ТОВ „РОЗМА”  середня заробітна плата зросла  з 1486 грн. до 1968 грн.

Таке позитивне зростання має бути прикладом для кожного роботодавця, адже саме громадська позиція кожного з них створює належну базу стабільного пенсійного забезпечення громадян.

На фото:  Німіжан О.К. - начальник управління Пенсійного фонду України  в Першотравневому  районі  м.Чернівці   та  керівник ТОВ „РОЗМА”  Томковид І.М. 

Зінаїда Гречанюк, заступник  начальника – начальник відділу обліку надходження платежів управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі м.Чернівці.