На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

У зв’язку із набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України від 05.05.2010 №331 «Деякі питання реалізації  Закону України “Про Державний бюджет України на 2010 рік” органами Пенсійного фонду проведені перерахунки пенсій  шляхом підвищення мінімальних розмірів пенсій, надбавок, додаткових пенсій, компенсаційних виплат.

Мінімальні розміри пенсій за віком, призначених за Законом України  „Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, визначені виходячи із розміру прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, який становить з 1 січня 2010 року – 695.00 грн.,  з 1 квітня – 706.00 грн.

На основі нового розміру прожиткового мінімуму підвищені:

  • мінімальний розмір пенсії за віком, військовослужбовцям строкової служби  та членам їх сімей, по втраті годувальника;
  • пенсії за особливі заслуги перед Україною;
  • надбавки та доплати до пенсій ветеранам війни, на утриманців,  “чорнобильцям”, почесним донорам, жертвам нацистських переслідувань, за втрату годувальника членам сімей шахтарів;
  • щомісячне довічне грошове утримання, державна соціальна допомога інвалідам, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, особам, які не мають права на пенсію, та інші.

Крім цього від прожиткового мінімуму залежить і розмір доплати за понаднормативний стаж тих пенсіонерів, розрахунковий розмір пенсій яких перевищує мінімальний.

Доплату за травень, а також за січень – лютий  2010 року управлінням пенсійного фонду України в Першотравневому районі забезпечено за додатковими відомостями у травні поточного року. Доплата за березень – квітень буде виплачена у червні поточного року разом з основним розміром пенсії.

Перерахунки пенсій у зв’язку із зазначеними змінами здійснюються Пенсійним фондом України автоматично, за матеріалами пенсійної справи, баз подання пенсіонерами заяви та будь-яких інших додаткових документів. 

Управління Пенсійного фонду України в Першотравневому районі м.Чернівці.  

В управлінні прийом громадян проводиться щодня з 9.00. до 18.00, обідня перерва з 13.00 до 13.45. У п'ятницю прийом проводиться до 13.00. 

Працює "гаряча телефонна лінія" – 4-78-24 або 7-19-97.