На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

У перший день літа, 1 червня, у всьому світі святкують Міжнародний день захисту дітей.

Рішення про проведення Дня захисту дітей було ухвалене Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року.

В Україні День захисту дітей встановлений згідно з Указом Президента України від 30 травня 1998 року на підтримку ініціативи Міністерства України у справах сім’ї та молоді, Всеукраїнського комітету захисту дітей, Національного фонду соціального захисту матерів і дітей «Україна — дітям» та інших громадських організацій.

На жаль, не всім дітям поталанило мати сонячне безтурботне дитинство, тому завдання влади сьогодні спрямоване на забезпечення як матеріальних так і духовних потреб кожної дитинки, яка недостатньо зігріта батьківською любов'ю.

У Першотравневому районі міста Чернівці Міжнародний день захисту дітей вирішили відзначити подарунками учням  школи-інтернату для дітей-сиріт.

 Таку акцію управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради спільно з підприємцями МКП «Калинівський ринок» (2 сектор, 7 ряд) влаштовують вже третій рік поспіль, продовжуючи гарну традицію на свята дарувати маленьким громадянам не тільки подарунки, а й радість спілкування, увагу і турботу.

31 травня цього року до  Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи–інтернату № 4, в якій навчаються діти-сироти та діти, позбавлені батьківської опіки, з благодійною ярмаркою завітали гості: працівники управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради та підприємці з МКП “Калинівський ринок” (2 сектор 7 ряд). Вони люб'язно  представили на благодійну ярмарку 49 нових стильних моделей одягу для 28 дівчаток та хлопчиків, які не мають можливості провести літні канікули вдома і готуються до від’їзду в літній табір. Основною умовою цієї акції було тільки те, щоб одяг підійшов по розміру кожній дитині. Надзвичайно емоційно та  весело розпочалось приміряння  футболок, костюмів та інших  видів одягу дітьми з порадами один одному. А потім - демонстрація моделей та перша фотосесія  в  одязі, який прийшовся кожному до смаку.

Треба було тільки бачити щасливі очі та посмішки дітей, які випромінювали радість і велику вдячність за подарунки, які вони отримали від благодійників.

Шановні дорослі! Огорнімо теплом свого серця, ласкою і турботою тих дітей, які потребують  нашої уваги та опіки!