На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Зміна дат виплат пенсій

                                 

Відповідно до ст.47 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» пенсія виплачується щомісяця організаціями, що здійснюють виплату і доставку пенсій, у строк не пізніше 25 числа місяця, за який виплачується пенсія, виключно в грошовій формі за зазначеним у заяві місцем фактичного проживання пенсіонера в межах України або перераховується на визначений цією особою банківський рахунок у порядку, передбаченому законодавством.

Згідно п.2.1 „Інструкції про виплату та доставку пенсій, соціальних допомог національним оператором поштового зв'язку” (далі - Інструкція), затвердженої наказом Міністерства транспорту та зв'язку України, Міністерства праці та соціальної політики України від 28.04.2009 № 464/156, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 02.07.2009 р. за № 592/16608, з метою рівномірної виплати пенсій виплатні об’єкти поштового зв’язку складають графіки виплати пенсій за кожною доставною дільницею та погоджують їх з органами Пенсійного фонду.

З метою збалансованого і стабільного забезпечення виплати пенсій, недопущення порушень строків їх виплати виплатними об’єктами поштового зв’язку з дотриманням встановлених лімітів видачі готівки листоношам для доставки  допускається перенесення дат виплати пенсій з урахуванням рівномірного щоденного розподілу суми виплачуваних коштів на пенсійні виплати в межах виплатного періоду з 4 по 25 число.

Відповідно до п.1.9 Інструкції у разі зміни дати виплати працівники поштового зв’язку за місяць до настання таких змін повідомляють про це одержувача пенсії.

        Отже,  зміна  дати  виплати пенсії проводиться в межах чинного законодавства.

 

Управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях