На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

24 березня 2010 року відбулося засідання виконавчого комітету Першотравневої районної у місті Чернівці ради.

На засіданні розглянуто питання «Про виконання звернень, що надійшли до виконавчого комітету районної у місті ради від інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни, членів сімей загиблих за 2009 рік».

По даному питанню доповідала начальник відділу по роботі із зверненнями громадян Мартинюк Т.Г., яка поінформувала присутніх, що протягом 2009 року до виконавчого комітету Першотравневої районної у місті ради надійшло 2157 звернень.

Згідно статей 14,15,16 Закону України «Про звернення громадян», вимог Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів місцевого самоврядування» особлива увага приділяється розгляду звернень інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни, членів сімей загиблих.

До виконавчого комітету Першотравневої районної у місті ради надійшло 234 звернення від цієї категорії громадян, що складає 10,85% від  загальної кількості звернень.

Основні питання, з якими звертаються ветерани – це ремонт житлового фонду (64), покращення житлових умов (4), заміна газового обладнання (16), встановлення лічильників (6), водопостачання (5), надання матеріальної допомоги (121) та надання дозволу на призначення субсидії (3).

Питання надання матеріальної допомоги інвалідам та учасникам ВВв, членам сімей загиблих вирішуються позитивно майже стовідсотково. Так, протягом 2009 року була надана матеріальна допомога 116 громадянам на суму 12 650,00 грн.

Управлінням житлового господарства району, комунальними житловими ремонтно-експлуатаційними підприємствами № 9,11,12 та ПП «ЖитлоСервіс» проведена певна робота по виконанню ремонтних робіт на суму 470,5 тис. грн., в тому числі за рахунок коштів субвенції Державного бюджету та капітального ремонту – 41,0 тис. грн.

Були прийняті відповідні рішення щодо підвищення якості розгляду звернень, своєчасному наданню відповідей, позитивному вирішенню питань, порушених у зверненнях інвалідів та учасників Великої Вітчизняної війни, членів сімей загиблих.