На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Війна відгриміла та пам'ять жива 

В цьому році 9 - го травня в Україні відзначають 65-річницю завершення Другої Світової війни. З кожним роком час віддаляє нас від цієї події, але ветерани пам’ятаючи війну гордо марширують на парадах.

У Першотравневому районі міста Чернівці вже по традиції  на Центральному кладовищі, що по вул.Кишинівській, 1, біля Меморіалу слави та Вічного вогню 9 - го травня зранку зібралось чимало мешканців району та міста урочисто відзначити День Перемоги.

Керівниками обласної, міської, районної влади та іншими організаціями до Меморіалу Слави та Вічного вогню було покладено вінки та квіти на вшанування загиблих у Великій Вітчизняній війні.

Зворушливо для всіх присутніх була мить покладання до підніжжя Меморіалу гірлянд Слави.

Звертаючись до присутніх на мітингу, голова районної ради Юліан Ваньчицький назвав День Перемоги датою, яка назавжди залишиться у серцях та пам'яті людей.

Зі словами вдячності виступили: Михайло Папієв – голова Чернівецької  обласної державної адміністрації, Іван Шилепницький – голова Чернівецької обласної ради; від імені ветеранів зі зверненням до молоді та громади – Василь Чупак; від імені підростаючого покоління – учениця 10-го класу загальноосвітньої школи №42 Сюзанна Гарбуз.

Хвилиною мовчання і залпами салютної групи учасники урочисто-траурного мітингу вшанували пам’ять загиблих воїнів.

Було приємно спостерігати що на мітингу були присутні люди різного віку, особливо багато молоді, якими покладено чимало вінків та квітів до Вічного вогню та могил загиблих воїнів.

Перед учасниками мітингу урочистим маршем пройшли воїни Чернівецького гарнізону.

Після урочистих подій всі запрошені мали змогу відвідати польову кухню та покуштувати солдатської каші та свої «фронтові 100 грам.».