На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

В цей день оркестри грають
На радість дітворі
І знову серце крають мелодії старі …
І сиві ветерани, згадавши ту війну
В цей день кладуть тюльпани до вічного вогню 

Це потрібно не мертвим – це потрібно живим! 

7 травня 2010 року в приміщенні Першотравневої районної у місті Чернівці ради відбулося надзвичайно зворушливе свято – відзначення Дня Перемоги, 65 річницю якої ми святкуємо в цьому барвистому місяці.

До святково прикрашеної зали було запрошено 85 ветеранів війни – учасників бойових дій, партизанів і працівників тилу. Зі словами щирої вдячності за їх безсмертний подвиг, за нескоренну силу волі і духу, святу жертовність в ім’я Великої Перемоги над ворогом виступив голова Першотравневої районної у місті Чернівці ради Юліан Ваньчицький.

Зворушливою для всього почесного зібрання була хвилина вручення  головою ради кожному ветерану війни ювілейної медалі «65 лет Победы в Великой Отечественной войне 1941-1945гг.», вітальної листівки та солодкого подарунку.

А в залі звучали до болю в серці знайомі пісні воєнних років. Це прийшли привітати поважну делегацію танцями та піснями онуки та правнуки наших ветеранів.

Запальний танок фронтових років «Яблочко» у виконанні першокласників повернув наших ветеранів в далеку бурхливу молодість.

З привітанням до ветеранів звернулась лауреат конкурсу патріотичної пісні Віра Буринок, яка подарувала чудову художню композицію з віршів та пісень.

Весь захід супроводжував слайдовий відеофільм «Ніхто не забутий – ніщо не забуте».

 До організації та проведення заходу долучились: Першотравнева районна у місті Чернівці рада, управління праці та соціального захисту населення районної у місті ради, учні 1-7 класів загально-освітньої школи №16 міста (директор – Кірілеско Марія Петрівна), заступник директора школи по виховній роботі – Давидова Світлана Іванівна, вчитель трудового навчання – Білоус Сергій Вікторович.