На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

6 травня 2010 року в Чернівецькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 16 відбувся святковий вогник «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» присвячений 65-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, на який завітало більше сорока ветеранів мікрорайону Каличанка.

Силами учнів та педагогів школи під керівництвом адміністрації школи: директора -  Кірілеско М.П., заступника директора з виховної роботи -  Давидової С.І. та педагога-організатора - Білоуса С.В. було підготовлено літературно-музичну композицію, в яку увійшли творчі проекти про Велику Вітчизняну війну, вірші, пісні воєнних років, танцювально-хореографічна композиція «Пам’яті воєнних років», матроський танок «Яблучко», театралізований виступ студентів училища ім. С. Воробкевича.

Ветерани із задоволенням сприймали те, що відбувалося на сцені, співали разом з учасника концерту пісні воєнних років, ділилися своїми спогадами про трагічні та героїчні роки Великої Вітчизняної війни.

Після концерту гості продовжували щире спілкування за святковими столиками, фотографувалися на згадку про цю святкову подію, висловлювали подяку за увагу до них та привітання.