На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Шановні мешканці міста, виборці!

Перевірте актуальність інформації про себе в Державному реєстрі виборців вже зараз!

Станьте повноправними учасниками виборчого процесу та реалізуйте своє конституційне право!

Відділи ведення Державного реєстру виборців міської ради звертаються з пропозицією перевірити включення своїх персональних даних в Реєстр, їх достовірність, усунути невідповідності та неточності в записі про себе у разі іх виявлення. Такі неточності можуть стосуватися: неправильного написання прізвища, імені, по-батькові; помилкової інформації щодо дати та місця народження; неправильного вказання виборчої адреси;  включення виборця не за тією адресою; включення до Реєстру померлих осіб.

При собі необхідно мати паспорт громадянина України, для осіб, які нещодавно набули громадянство – тимчасове посвідчення громадянина України. У разі необхідності внесення змін до персональних даних в Реєстрі до письмової заяви додаються документи, що підтверджують ці зміни (якщо до заяви надаються копії документів, їх оригінали пред’являються працівникам органу ведення Реєстру).

Особливо звертаємося до виборців:

 • які не голосували на протязі тривалого часу, в силу різних обставин, але виявляють бажання голосувати на наступних виборах;
 • які на попередніх виборах виявили неточності у своїх персональних даних, але не звернулися до відділу ведення Реєстру щодо їх виправлення;     
 • яким  виповнилося 18 років і які голосуватимуть вперше;
 • які перебували на консульському обліку Міністерства закордонних справ України;
 • які закінчили проходження строкової служби у військових частинах;
 • які змінили прізвище (або інші дані) чи місце проживання протягом останнього періоду;
 • які звільнилися з установ виконання покарань та зареєстрували своє місце проживання на території  міста.

Державний реєстр виборців працює для вас завжди!

Крім того,  перевірити свої персональні дані, внесені до Реєстру, можна  на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців”  за допомогою програмного ресурсу “Особистий кабінет виборця”. Після нескладної реєстрації (вказавши особисту електрону пошту, ПІБ, дату народження та адресу реєстрації) на вказану Вами електрону пошту надійде відповідь з результатом перевірки.

 

    Визначення виборчої адреси виборця, який не має зареєстрованого місця проживання

Відповідно до частини третьої статті 8 Закону України "Про Державний реєстр виборців" (далі – Закон) виборча адреса виборця, який не має зареєстрованого місця проживання, може визначатися за погодженням із центром обліку, який відповідно до закону веде облік бездомних осіб (ЧМОГ "Народна допомога", вул..Барбюса Анрі, 6, контактний телефон 58-51-56), чи органом ведення Державного реєстру виборців за мотивованим зверненням виборця за місцем свого фактичного проживання.

Порядок звернення виборця за власною ініціативою до органу ведення Реєстру щодо включення до бази даних Реєстру чи внесення змін до його персональних даних у Реєстрі встановлено статтями 19 та 20 Закону України "Про Державний реєстр виборців". Так, виборець, який не має зареєстрованого місця проживання, повинен пред’явити паспорт громадянина України чи тимчасове посвідчення громадянина України, на підставі якого орган ведення Реєстру встановлює:

 • особу заявника;
 • наявність у нього права голосу згідно зі статтею 70 Конституції України;
 • відсутність у виборця зареєстрованого місця проживання на території України.

До заяви виборця додаються копії відповідних сторінок паспорта громадянина України (тимчасового посвідчення громадянина України) , документи (копії документів), які дають змогу органу ведення Реєстру визначити такому виборцю виборчу адресу. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру.

Документами для визначення виборчої адреси можуть бути:

 • документ, що підтверджує право власності на житло, в тому числі договір купівлі- продажу, договір дарування, свідоцтво про право на спадщину;
 • договір найму житла;
 • довідка житлово-експлуатаційної установи або об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, письмова згода власника житла тощо.
Заява є обґрунтованою у разі, коли додані до неї документи підтверджують наявність у виборця права користування житлом за вказаною ним адресою.