На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

          До уваги осіб, які перемістились з тимчасово окупованої території України та районів проведення АТО.

  

Міністерством соціальної політики України разом з громадською ініціативою Крим SOS та Міжнародною організацією Stabilization Support Servises за підтримки уряду Великобританії започатковано програму позаштатних радників з питань внутрішньо переміщених осіб (далі-Програма), спрямовану на забезпечення соціального захисту цих осіб та інших незахищених громадян у населених пунктах України.

У межах реалізації Програми на період з 01.09.2015 року по 30.04.2016 року впроваджено посаду «Радник з питань внутрішньо переміщених осіб».

Кожен переселенець, який не може розв’язати своє соціальне питання самостійно з тієї чи іншої причини безпосередньо на районному рівні може звернутись до регіонального радника з питань внутрішньо переміщених осіб за допомогою.

Радники на регіональному рівні будуть допомагати внутрішньо переміщеним особам у налагодженні комунікації між ними та Міністерством соціальної політики України, отриманні інформації з питань, що стосується їх соціального захисту та розв’язанні виявлених проблем.

Повідомляємо, що у Чернівецькій області на посаду радника призначено Козловського Олега Валерійовича (тел. 050-426-53-57,                    email: ol.kozlovsky@gmail.com)

Звертатись за адресою: м. Чернівці, вул. Головна, буд.245 (каб.№7) -  Департамент соціального захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації