На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Для забезпечення прав виборців міграційна служба Буковини чергуватиме у вихідні та святкові дні в жовтні

З метою проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, забезпечення виконання завдань, визначених Законами  України «Про місцеві вибори», «Про державний реєстр виборців» Управління ДМС в Чернівецькій області надає  адмінпослуги з оформлення та отримання паспорта громадянина України, в тому числі у зв’язку зі зміною прізвища, імені, по-батькові, вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України по досягненню особою відповідного віку. Мешканці Чернівецької області для отримання вказаних послуг та завчасної підготовки до виборів можуть звертатися до територіальних підрозділів УДМС в Чернівецькій області.

Для забезпечення реалізації громадянами країни виборчого права територіальні підрозділи УДМС в Чернівецькій області 4, 5, 14, 18 та 19 жовтня 2015 року працюватимуть у черговому режимі від 09.00 до 18.00.

У вихідні дні 24 та 25 жовтня від 09.00 до 18.00 територіальні підрозділи УДМС в Чернівецькій області надаватимуть послуги з оформлення та видачі паспорта громадянина України, тимчасових посвідчень, що підтверджують особу громадянина України, а також – вклеювання фотокарток до паспортів громадянина України по досягненню відповідного віку.

Для  перевірки внесення даних до Державного реєстру виборців мешканці Чернівецької області до 19.10.2015 р. можуть звертатися до відділів ведення реєстру за місцем проживання.


Начальник Першотравневого
РВ у місті Чернівцях УДМС
у Чернівецькій області
В.Ф.Паскар