На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

З білим цвітом садів, зеленою барвою ланів, золотом й сріблом бойових нагород на грудях ветеранів, мелодіями фронтових літ прийшла  на землю України 65-та весна Перемоги над фашизмом, а з нею - всенародне свято.

Кожна з таких річниць це справді невмируще свято, яке завжди буде яскравим прикладом для молодих поколінь у творенні мирного сьогодення, любові до рідної Вітчизни.

Сувора правда війни залишається з нами назавжди як символ невмирущого народного героїзму, високого патріотизму, віри, надії і вічної скорботи.

Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах Великої Вітчизняної, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край. Подвиг ваш – безсмертний, пам’ять про вас, живих і мертвих, – нетлінна, вдячність народу – безмежна.

Від щирого серця бажаю вам міцного здоров'я і довголіття, бадьорості духу й оптимізму, родинного благополуччя і радості! Нехай успіхи дітей і онуків вселяють гордість і віру у світле майбутнє нашої України!

Зі святом вас, із Днем Перемоги!

З глибокою повагою,
голова Першотравневої районної
у місті Чернівці ради                                                     Юліан Ваньчицький