На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

17 вересня відбулась ХХХІ сесія районної у місті ради VІ скликання. В роботі сесії районної ради, яку провів голова ради Тарас Бабух, взяли участь районні обранці, заступники голови районної у місті ради, начальники відділів, управлінь та служб виконавчих органів ради, начальники КЖРЕПів, ПП «Житлосервіс», ТОВ «ТД Укрвторресурс».

До порядку денного пленарного засідання були внесені  5 актуальних  питань життєдіяльності району.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного головуючий привітав депутатів, які відсвяткували свій день народження у міжсесійний період та вручив окремим депутатам районної ради, голові Першотравневої районної ради ветеранів Василю Сорохану грамоти, подяки за плідну співпрацю на теренах місцевого самоврядування.

Одноголосно депутати районної ради підтримали звернення до керівника МКП «Чернівцітеплокомуненерго» щодо перегляду норм споживання тепла (теплової енергії) на 1 м.кв. у будинках, де немає теплових лічильників з приведенням таких показників у відповідність до показників споживання тепла аналогічними будинками, де встановлені лічильники теплової енергії.

На завершення голова районної ради Тарас Бабух повідомив, що відбулась остання чергова сесія Першотравневої районної у місті Чернівці ради шостого скликання та подякував депутатам за співпрацю, взаєморозуміння, підтримку та плідну роботу протягом всієї каденції. Також побажав депутатам і надалі продовжувати свою громадську діяльність та перемоги у місцевих виборах 2015 року.