На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

29 квітня 2010 року в приміщенні актового залу КЖРЕП № 12 зібралось чимало мешканців мікрорайону, працівників підприємства, представників ветеранської організації у зв’язку з проведенням звіту депутатів районної у місті ради Д.Сірмана та Р.Грисюка про роботу.

У своєму виступі Дмитро Онуфрійович відзначив те, що його особиста діяльність, а також діяльність найчисельнішої в раді постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, індивідуального будівництва, благоустрою та санітарного стану довкілля, яку він очолює, спрямована на вирішення нагальних питань мешканців району.

Члени комісії приймають участь у розгляді питань, які виносяться на сесії і засідання виконавчого комітету, у формуванні титульних списків, працюють із зверненнями громадян, проводять прийоми мешканців.

На рахунку Сірмана Д.О. розглянутих 47 звернень з різних питань, часті прийоми мешканців не тільки в прийомні дні але й в інші, часто з виїздом на місце.

Як керівник фракції «Наша Україна» в Першотравневій раді мобілізує депутатів – членів фракції на здійснення гарних справ. Це участь у районних толоках, місячниках по благоустрою, впорядкування могил відомих чернівчан на Центральному кладовищі, участь у благодійних акціях, надання спонсорської допомоги тощо.

Учасники зборів, зокрема заступник голови первинної ветеранської організації КЖРЕП № 12 Мельник Г.І. подякували районним депутатам за роботу, за небайдужість до людських проблем. Разом з тим, вони висловили зауваження та пропозиції щодо покращення стану справ в системі житлово-комунального господарства, відповідь на які Д.Сірман пообіцяв надати найближчим часом.

На завершення зустрічі Дмитро Сірман привітав всіх присутніх з наступаючим святом – Днем Перемоги.