На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

В Першотравневій районній у місті Чернівці раді 27.08.2015 відбулося засідання районної комісії з питань безпечної життєдіяльності населення, на якому розглядалися питання :

1. Про протипожежний стан навчальних закладів району та їх готовність до експлуатації в новому 2015-2016 навчальному році.

2. Про проведення профілактичної роботи щодо  попередження пожеж на території району відповідно листа  Чернівецького міського  відділу ДСНС  у  Чернівецькій області  від  24.07.2015

№ 8/1036

3.Про стан гігієни виробничого середовища на  підприємствах Першотравневого району.

4.Про стан  безпеки та попередження виробничого травматизму на підприємствах водо-каналізаційного господарства району.

В роботі районної комісії взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення, керівники житлово–комунальних підприємств району, начальник  санітарно-гігієнічного  відділу ЧМУ ГУ «Держсанепідемслужби» у Чернівецькій області  Бурла Н.Г.,  головного інспектора  Чернівецького міського відділу ДСНС у Чернівецькій області Бабія П.В., керівники навчальних закладів району, методист міського методичного центру закладів  освіти  Управління освіти Чернівецької міської ради Бовгар В.Ю.

         Слухали  по першому питанню  « Про протипожежний стан навчальних закладів району та їх готовність до експлуатації в новому 2015-2016 навчальному році»  головного інспектора  Чернівецького міського відділу ДСНС у Чернівецькій області Бабія Павла Васильовича, який  ознайомив  присутніх з  моніторингом пожеж  по місту  Чернівці за  8 місяців цього року, причинами їх виникнення та наслідками Також він довів до відома присутніх  основні заходи, які необхідно  виконати для  попередження пожеж.

         Заступник голови районної комісії з питань  безпечної життєдіяльності населення,  начальник  управління праці та соціального захисту населення Першотравневого району   Світко Т.І. ознайомила присутніх з  протоколом  № 3  засідання Чернівецької обласної ради з питань безпечної життєдіяльності населення від 23 липня 2015 року.                                               

         По другому  питанню « Про проведення профілактичної роботи щодо  попередження пожеж на території району відповідно листа  Чернівецького міського відділу ДСНС у Чернівецькій області  від 24.07.2015 № 8/1036»  Корнейчук Є.О., головний спеціаліст відділу з питань праці   управління праці та соціального захисту населення Першотравневого району, ознайомила присутніх  зі змістом інформаційного  листа   Чернівецького міського відділу ДСНС у Чернівецькій області  щодо проведення профілактичної роботи та попередження пожеж.                                                                                             По третьому питанню «Про стан гігієни виробничого середовища на  підприємствах Першотравневого району»   Бурла Надія Георгіїівна, начальник санітарно – гігієнічного відділу Чернівецького міського управління  Головного управління «Держсанепідемслужби » у Чернівецькій області, інформувала присутніх , що відповідно до Законів України  «Про внесення зміг та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України « від 28.12.2014 № 76 – УІІІ та «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи » від 28.12.2014 № 71-УІІІ введений мораторій на проведення перевірок контролюючими органами, тому спеціалістами  служби перевірки промислових підприємств по м. Чернівці та ,в тому числі по Першотравневому району, не здійснювалися.

         По четвертому питанню «.Про стан  безпеки та попередження виробничого травматизму на підприємствах водо- каналізаційного господарства» доповів Марчук  Микола Юрійович, в.о. начальника відділу праці та надзвичайних ситуацій. КП «Чернівціводоканал».

          Заступник голови районної комісії з питань  безпечної життєдіяльності населення,  начальник  управління праці та соціального захисту населення Першотравневого району  Світко Тетяна Іванівна  звернулася із запитанням  щодо придатності водопровідної води  до вживання «прямо з крану».

          Начальник санітарно – гігієнічного відділу Чернівецького міського управління  Головного управління «Держсанепідемслужби » у Чернівецькій області Бурла Надія  Георгіїівна повідомила, що згідно перевірених лабораторних досліджень  зразків  питної  води, наданих ДП «Чернівціводоканал», питна вода, яка тече з кранів мешканців міста придатна до вживання.