На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

На часі - використання новітніх технологій

 

Управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях пропонує громадянам стати користувачем Веб – порталу електроних послуг Пенсійного фонду.  За допомогою якого пересічний громадянин, особа передпенсійного віку чи пенсіонер можуть самостійно отримати доступ та контроль за індивідуальними даними: розміром пенсії, розміром заробітної плати, що відображена в системі персоніфікованого обліку, отримати корисну інформацію з питань пенсійного страхування, зразки бланків документів, інструкції щодо їх заповнення, тощо. Для максимального полегшення процедури реєстрації на Веб – порталі, управлінням розроблено відповідну пам’ятку з детальними роз’ясненнями, в якій поетапно та з малюнками описано процес реєстрації та заповнення необхідних полів. Загалом відгуки людей, які вже користуються послугами пенсійного інтернет-ресурсу, мають ствердний характер, а доказом зростаючої популярності веб-порталу є постійне збільшення кількості звернень від громадян. Звісно, це здобуток часу, коли люди можуть отримати необхідну інформацію швидко, у зручному для себе форматі, не гаючи власний час на відвідини управління. Тож, шановні громадяни, закликаємо Вас скористатися перевагами, які надає веб-портал електронних послуг вже зараз і заздалегідь подбати про свою майбутню пенсію! Управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях запрошує мешканців міста стати користувачами веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України portal.pfu.gov.ua, для цього потрібно один раз відвідати наше управління (при собі мати паспорт та ідентифікаційний код), або територіальне управління ПФУ за місцем проживання, зареєструвати заяву користувача Веб – порталу.

Більш детальну інформацію щодо можливостей інтернет-ресурсу та порядку реєстрації на ньому мешканцям міста Чернівці можна отримати у відділі з обслуговування громадян управління Пенсійного фонду в  місті Чернівцях , вул. Головна,205,  т.  7-45-31, по скайп – зв'язку (адреса: еdune_vikno)

Сподіваємось, що використання новітніх технологій значно покращить якість обслуговування громадян нашого міста.

 

Тетяна Джуравець,
перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях