На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Про підсумки роботи управління Пенсійного фонду України

в м. Чернівцях за 6 місяців 2015 року

 

Важливим питанням нинішнього етапу реформування пенсійної системи є якісне надання адміністративних послуг громадянам.

Серед основних пріоритетів роботи управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях залишається підвищення якості обслуговування громадян міста. Зокрема зменшення необхідності їх відвідування та часу обслуговування, завчасного, доступного та зрозумілого інформування громадян про зміни у пенсійному законодавстві, їх права та обов’язки.

Станом на 01.07.2015 в управлінні на обліку перебуває 57393 пенсіонерів, з них 14938 працюючих. Середній розмір пенсії по місту станом на 01.07.2015 складає 1520,93 грн. Виплата пенсій проводиться своєчасно та в повному обсязі.

Самозабезпечення власними коштами складає 117,9% проти 114,6% за аналогічний період минулого року.

За січень-червень 2015 року прийнято 1279 заяв на призначення та 4341 заяви на перерахунок пенсій.

Завдання з надходження власних коштів єдиного соціального внеску, розподіленого на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування на січень - червень 2015 складає 502875,3 тис. грн., надійшло коштів в сумі 526072,78 тис. грн., що становить 104,6% від доведеного завдання. 

Станом на 01.07.2015 загальна заборгованість по платежах до Пенсійного фонду становить 6,8 млн. грн., з них 3,8 млн. грн. або 57,1 % складає борг підприємств які перебувають в процедурі банкрутства.

Найбільшими боржниками до Пенсійного фонду є підприємства: ДП ДГ «Центральне» - 884,4 тис. грн., ДП ДАК «Хліб України» - 862,7тис. грн., Чернівецьке спиртоб’єдн. – 884,4 тис. грн., Чернівцілегмаш» - 713,9 тис. грн., ЗАТ «Електро» - 454,8 тис. грн., АТЗВ «ВТКФ «Буковинка» - 392,7 тис. грн., Завод «Електропобутприлад» - 313,5 тис. грн. , Тролейбусне управління – 252,5 тис. грн.

З метою наповнення бюджету управлінням вживаються заходи щодо примусового стягнення заборгованості зі сплати страхових внесків та інших платежів. Так, протягом першого півріччя 2015 року подано 130 позовних заяв на суму 1451,4 тис. грн.

З метою забезпечення своєчасності надходження коштів до бюджету Фонду та правильності призначення пенсій  протягом 6 місяців 2015 року проведено 1482 документальні перевірки.

За результатами документальних перевірок донараховано 1,9 тис. грн. внесків, фактично сплачено 1,9 тис. грн. До порушників застосовано фінансові санкції на загальну суму 17,4 тис. грн., фактично сплачено 17,4 тис. грн.

Щомісяця управлінням подаються пропозиції до міської та районних рад з переліком боржників для заслуховування звітів керівників підприємств на засіданнях комісій з питань погашення заборгованості.

За січень – червень 2015 року було заслухано 46 керівників. За результатами доручень даних на комісіях сплачено боргів на суму 495,9 тис. грн.

З метою активізації роботи з органами влади та соціальними партнерами працівники управління надають матеріали щодо роботодавців, які нараховують заробітну плату менше законодавчо встановленого та приймають активну участь в роботі груп з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення. В січні – червні 2015 року подано матеріалів щодо 2368 суб'єктів господарювання, для розгляду на засіданнях робочих груп. Робочою групою заслухано 135 роботодавців, які нараховують заробітну плату на рівні або менше мінімальної.

Щомісячно до правоохоронних та місцевих органів влади надається інформація з переліком платників, у яких відбулося зменшення фонду оплати праці та середньооблікової чисельності найманих працівників порівняно з відповідним періодом минулого року по галузям, а також з переліком роботодавців, що нараховують своїм працівникам заробітну плату в розмірі менше мінімального, встановленого законодавством рівня.

Напрацьовані упродовж багатьох років «класичні» методи та форми інформаційно–роз’яснювальної роботи фахівці управління поєднують із запровадженням новітніх технологій. Оскільки, на сьогодні, всі мешканці міста мають доступ до Інтернету, управлінням широко проводиться інформаційна робота щодо отримання консультацій з пенсійних питань в режимі скайп – зв'язку та користування веб-порталом електронних послуг Пенсійного фонду України. Для городян, котрі не мають можливості скористатись Інтернетом вдома, управлінням налагоджено співпрацю із допомоги по  наданню даної послуги населенню з бібліотечними установами міста та районними радами. Адже новітні технології сьогодні це серйозний ресурс, який дає можливість ознайомитись з новим законодавством, дозволяє всім бажаючим отримувати інформацію про себе, яка накопичена в інформаційних базах даних Пенсійного фонду України, знайти відповідь практично на будь-яке запитання стосовно пенсійної сфери.

Управлінням активно проводиться інформаційно–роз'яснювальна робота з молоддю міста, зокрема запроваджено зустрічі із студентською молоддю у форматі  уроків та лекційних занять на пенсійну тематику, проведення « Днів відкритих дверей Пенсійного фонду». Варто зазначити, що результатом даних заходів стали організація та проведення молоддю міста Флеш-мобів на тему: «Легальна заробітна плата - запорука гідної пенсії».

Підбиваючи підсумки роботи управління за 6 місяців 2015 року можна сказати, що робота проведена велика, але завдання, які стоять перед управлінням значно більші, тому має бути прикладено максимум зусиль, щоб виконати всі поставлені завдання.

 

Тетяна Джуравець,

перший заступник начальника

управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях