На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

З метою інформування представників малих та середніх підприємств про можливості для розвитку, які надає в Україні Програма Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, просимо розмістити вказану нижче інформацію на Ваш сайт.

«Директор Чернівецького представництва С.Русу взяв участь в презентації Програми Європейського Банку Реконструкції та Розвитку – Програми Ділових Консультацій (Business Advisory Services Programme), яка проходила 13 квітня 2010 р. в м.Львові. Організатором заходу виступив Північно-західного РЦІР спільно із Західноукраїнською філією Європейської Бізнес Асоціації. Проводила зустріч Національний Директор Програми Юлія Шевчук.

Діяльність Програми буде зосереджена на підвищенні ефективності та конкурентоспроможності мікро-, малих та середніх підприємств України, а також на сприянні професійному розвитку місцевих консультантів. 

Передбачається, що Програма Ділових Консультацій буде підтримувати швидкоокупні короткострокові проекти середньою тривалістю 3-8 місяців, які виконуються місцевими консультантами. В рамках Програми передбачається компенсація до 60% вартості витрат на консалтингові послуги, але не більше 10000 Євро.

Програма Ділових Консультацій буде співпрацювати лише з місцевими підприємствами, з числом співробітників від 10 до 250 (у виключних випадках 500) осіб, які працюють на ринку вже більше двох років і демонструють позитивну динаміку, а також з місцевими консультантами з необхідним досвідом роботи.

Протягом 2010 року передбачається підтримати близько 50 проектів.

Типовими прикладами проектів, які підтримує Програма Ділових Консультацій, є:

  • інформаційні системи управління та інші IT-рішення;
  • стратегії розвитку;
  • дослідження ринку і маркетингове планування;
  • дослідження щодо обліку та скорочення витрат;
  • інженерні дослідження;
  • консультації щодо енергозберігаючих технологій та захисту навколишнього середовища;
  • управління якістю та системи сертифікації, та ін.

Відкриття Програми Ділових Консультацій в Україні є одним з кроків з впровадження стратегії ЄБРР в країні і демонструє прихильність Банку і далі підтримувати розвиток малого і середнього бізнесу в Україні, а також економіки регіону в цілому. Багато підприємств потребують нефінансової підтримки на додаток до, або при підготовці до, потенційних інвестицій.

Програму Ділових Консультацій вперше було відкрито у 1995 році в Прибалтиці та на даний момент Програма Ділових Консультацій підтримала близько 8 946  проектів у 23 країнах, залучивши 98,5 млн.євро в якості донорського фінансування. Станом на сьогодні біля 6 371 проектів було оцінено через рік після завершення проектів та понад 95% отримало рейтинг „задовільно, успішно, дуже успішно”.

Офіціний сайт з інформацією про Програму Ділових Консультацій - www.ebrd.com/apply/tambas/

З повагою,
директор Чернівецького представництва ДБУ «Південно-західний РЦІР»                      Русу С.І.