На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Щодо внесення відомостей про фактичне місце проживання

 в довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи 

 

У довідці про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, яка видається структурним підрозділом місцевої державної адміністрації з питань соціального захисту населення в день подання заяви та підписується і засвідчується уповноваженою посадовою, згідно п. 2 ст. 5 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» територіальним підрозділом ДМС за місцем фактичного проживання особи на зворотньому боці проставляється штамп «зареєстровано місце перебування» без визначення строку реєстрації.

Термін дії такої довідки становить шість місяців з моменту її видачі.

У випадку продовження дії обставин, що визначені у статті 1 вищевказаного Закону, термін дії такої довідки може бути продовжено на наступні шість місяців, для чого  внутрішньо переміщена особа має повторно звернутися за фактичним місцем свого проживання до відповідного структурного підрозділу відповідної місцевої державної адміністрації з питань соціального захисту населення.

Враховуючи вищенаведене роз’яснюємо, що у довідках про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи термін дії яких закінчився, відмітка про фактичне місце проживання внутрішньо переміщеної особи проставляється тільки після продовження строку дії вказаної довідки.

 Крім цього зазначаємо, що відповідно до п.3 ст.5 вищевказаного Закону у випадку зміни фактичного місця проживання внутрішньо переміщена особа повідомляє про це у найближчий територіальний підрозділ ДМС, протягом 10 днів.

 

 

 

Начальник Першотравневого РВ
ДМС у Чернівецькій області
В.Ф.Паскар