На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

До уваги пенсіонерів, які переселилися з Донецької і Луганської областей та Автономної Республіки Крим і м. Севастополь

Пенсіонерам, які переселилися з Донецької і Луганської областей та Автономної Республіки Крим і м. Севастополь на територію Чернівецької області, для здійснення виплати пенсій за фактичним місцем проживання, необхідно звернутися до територіального управління Пенсійного фонду області, де пенсіонер фактично перебуває (проживає) та надати заяву про запит пенсійної справи і довідку про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, видану відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 509.

Зазначену вище довідку можна отримати в органах соціального захисту населення за місцем проживання пенсіонера, зареєструвавшись в Єдиній інформаційній базі даних про взятих на облік осіб, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції.

До заяви, поданої до органів Пенсійного фонду України, додаються копії документів, що посвідчують особу пенсіонера (паспорту та пенсійного посвідчення).

Пенсію за місцем фактичного перебування (проживання) можливо отримувати через підприємство поштового зв’язку або через обрану банківську установу, з якою органом Фонду укладено відповідний договір. 

 

 

 

До уваги підприємців!

Шановні підприємці!

При знятті з обліку за спрощеною процедурою не забувайте про подання звітів про доходи, з яких сплачені страхові внески. Інформація з ваших звітів в подальшому використовується для обчислення і призначення пенсії та інших страхових виплат.