На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Відповідно до вимог ст.ст.18,34 Закону України «Про місцеве самоврядування»,  ст. 15 КЗпП України, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 23.02.2011 №115, згідно з Положенням про управління праці та соціального захисту населення, управління праці та соціального захисту населення Першотравневої районної у місті Чернівці ради здійснює повідомну реєстрацію колективних договорів підприємств, установ, організацій, розташованих на території Першотравневого району.

З метою регулювання виробничих, трудових і соціально – економічних відносин між трудовим колективом і роботодавцем, узгодження інтересів працюючих на підприємствах, в установах, організаціях укладається колективний договір, яким встановлюються соціальні пільги, гарантії, компенсації, визначені Генеральною, галузевою і регіональною угодами, законодавством. Крім цього, колективний договір може передбачати додаткові гарантії, соціально – побутові пільги порівняно з чинним законодавством і угодами, що не суперечать їм.

З початку 2015 року кількість зареєстрованих колективних договорів у Першотравневому районі становить 54 одиниці, в тому числі пролонговано, внесені зміни та доповнення до діючих колективних договорів, що були укладені на термін до 3-х років і на сьогодні є легітимними – 19 одиниць. У порівнянні з попереднім періодом, кількість зареєстрованих колективних договорів, змін та доповнень до них є аналогічною (54 одиниці).

Станом на 15.06.2015 року найбільша кількість договорів зареєстрована представниками наступних галузей (за видами економічної діяльності): освіти – 21; охорони здоров’я – 11;  промисловості – 7; державного управління та оборони – 4; транспортної сфери – 3; торгівля,  ремонт автотранспортних засобів – 3; спорт і відпочинок – 3; інші сфери діяльності – 2.  

             Особлива увага звертається на рекомендації Міністерства соціальної політики України стосовно змісту колективних угод, а саме наступних положень:

  • забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків (стаття 18 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків»);
  • соціальний захист ветеранів праці та людей похилого віку (Закон України «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні»);
  • профілактика ВІЛ-інфекції / СНІДу та туберкульозу у виробничому середовищі та недопущення випадків дискримінації працівників з такими заховрюваннями;
  • щодо забезпечення виконання норм Європейської соціальної хартії (переглянутої) в Україні.

Пропонується також включати до розділів колективного договору положень, які передбачають виділення коштів на проведення профілактичних заходів по дератизації та дезінсекції на територіях та в будівлях, які перебувають на обслуговуванні та утриманні (на виконання п.1 розпорядження міського голови від 08.06.2007 №307-р «Про профілактику малярії, паразитних та інших інфекційних захворювань в м.Чернівцях»); вакцинації працівників проти грипу, в т.ч. пандемічного;  вакцинації працюючих проти вірусного гепатиту А згідно з наказом МОЗ України від 03.02.2006 №48 «Про порядок проведення профілактичних щеплень в Україні та контроль якості й обігу медичних імунобіологічних препаратів» (рішення міської ради від 24.07.2007 №589/13 «Про затвердження комплексних заходів з профілактики захворюваності населення м. Чернівці на вірусний гепатит А» на 2007 – 2012 рр.).

            Щомісячно управлінням на веб-сайті районної у місті ради  висвітлюється інформація про кількість укладених колективних договорів та рекомендації для керівників суб’єктів господарювання з питань регулювання виробничих, трудових і соціально – економічних відносин на основі договору між роботодавцем і найманими працівниками.