На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Щодо порядку отримання спеціальних дозволів для в’їзду на тимчасово окуповану територію України

 

Управління ДМС в Чернівецькій області інформує, що Постановою КМУ № 367 від 04.06.15 р затверджено Порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію та виїзду з неї. Документом визначено процедуру перетинання адміністративного кордону тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим.

Громадяни України проходитимуть прикордонний контроль при пред’явленні будь-якого документа, визначеного статтею 5 Закону України «Про громадянство України» або статтею 2 Закону України «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України» (паспорт громадянина України, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, тимчасове посвідчення громадянина України, дипломатичний паспорт, службовий паспорт, посвідчення особи моряка, посвідчення члена екіпажу, посвідчення особи на повернення в Україну, проїзний документ дитини). Відносно громадян України, що не досягли 16-річного віку, діятиме порядок, передбачений Правилами перетинання державного кордону громадянами України, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 27 січня 1995 р. № 57.

Іноземці та особи без громадянства зможуть перетинати кордон за паспортним документом та спеціальним дозволом, виданим територіальним органом Державної міграційної служби. Для отримання такого дозволу іноземець або особа без громадянства повинні подати до територіального органу ДМС:

1)    заяву за визначеною формою;

2)    паспортний документ;

3)    документ, що підтверджує перебування на території України на законних підставах.

4)    копію сторінки паспортного документа або документа, що посвідчує особу без громадянства, з особистими даними особи з перекладом на українську мову, засвідченим у встановленому порядку;

5)    документи, що підтверджують мету в’їзду на тимчасово окуповану територію України:

копії документів, що підтверджують родинні зв’язки іноземців та осіб без громадянства,  а також місце проживання їх близьких родичів та членів сім’ї на тимчасово окупованій території України;

документ, що підтверджує поховання близьких родичів або членів сім’ї на тимчасово окупованій території;

документи, що підтверджують право власності на об’єкти нерухомості,  які розташовані на тимчасово окупованій території;

клопотання або погодження МЗС;

інші документи, що можуть підтвердити мету в’їзду на тимчасово окуповану територію України;

6)    документ, що підтверджує наявність достатнього фінансового забезпечення на період запланованого перебування на території України або відповідні гарантії приймаючої сторони.

7)    три фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см.

Дані про неповнолітніх іноземців або осіб без громадянства вносяться до спеціальних дозволів, виданих їх батькам або законним представникам.

У разі відмови у видачі спеціального дозволу іноземці або особи без громадянства можуть оскаржити таке рішення у суді.

 

Прес-служба УДМС
в Чернівецькій області