На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

З 01 травня 2015 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 28.02.2015 року № 106 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій», якою запроваджуються спрощені умови отримання субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, зокрема:

  • подача лише двох документів - заяви та декларації;
  • скорочена форма заяви та декларації (лише одна сторінка кожна);
  • термін дії субсидії - 12 місяців, а не опалювальний сезон;
  • автоматичне подовження нарахування субсидій на наступний рік;
  • можливість надіслати документи поштою.

Субсидія призначається:

  • одному з членів домогосподарства, на якого відкриті особові рахунки по оплаті житлово-комунальних послуг за місцем реєстрації;
  • особі, яка не зареєстрована, але фактично проживає у житловому приміщенні на підставі договору найму житла і на яку відкрито особові рахунки із оплати житлово-комунальних послуг.

Знято наступні обмеження при оформленні субсидії:

  • щодо майнового стану (окрім одноразової покупки понад 50 тисяч гривень);
  • щодо наявності у складі домогосподарства осіб працездатного віку, які не працюють, не навчаються і не перебувають на обліку як безробітні;
  • щодо здачі в найм житлового приміщення особами, які оформлюють субсидію.

До органу соціального захисту населення заявником, на якого відкриті особові рахунки по сплаті житлово-комунальних послуг, буде подаватися лише заява та декларація. Всі додаткові документи будуть отримані органами соціального захисту населення у порядку обміну від Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби та ін.

Слід зауважити, що для сімей, які одержували субсидії в опалювальний період 2014-2015 років передбачається автоматичне призначення субсидії на новий термін без необхідності надання нового пакету документів та звернення до органів соціального захисту населення.

До управління праці та соціального захисту населення ради станом на 01.06.2015 подано 1646 спрощених заяви та декларації на призначення субсидії за новим порядком.

У травні поточного року призначено субсидії 348 мешканцям району.

Спеціалістами управління проведено перерахунки 3075 діючих субсидій у зв’язку із зміною тарифів на послуги газопостачання та електропостачання з 01.04.2015, закінченням опалювального сезону для споживачів, які забезпечуються теплом від централізованих опалювальних котелень, зміною тарифу на послуги водопостачання та водовідведення з 01.05.2015, зменшенням норм на послуги газопостачання з 01.05.2015.

У відповідності до чинного законодавства, після отримання відповідей про доходи громадян з Державної фіскальної служби, спеціалістами управління буде призначено субсидії на наступний термін без звернень громадян 1,2 тис. сімей району, які одержували субсидії в опалювальний період 2014-2015 років

Опрацювання отриманих від громадян спрощених заяв та декларацій триває.