На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Механізм державної підтримки заходів з енергоефективності

у житлових будинках

 

 

У Держенергоефективності створено Call-центр для надання населенню, ОСББ та ЖБК роз’яснення  щодо отримання державної підтримки на впровадження енергоефективних заходів.

Фахівці Call-центр надаватимуть консультації про порядок отримання компенсації за кредитами, взятими на придбання твердотопливних або електричних котлів, енергоефективних матеріалів та обладнання.

Отримати консультації можна щоденно з 09:00 до 17:30 за тел.: (044)292-32-57 та e-mail: energoefect@saee.gov.ua.

Крім того на сторінках офіційного сайту Агентства  http://saee.gov.ua/uk/pressroom/611 енергоефективний калькулятор (економічний калькулятор встановлення нового котла).

У разі заміни старого котла або встановлення нового за допомогою енергоефективного калькулятора можна зробити орієнтовний розрахунок витрат та термін окупності.

Розрахунки можуть зробити всі, хто скористався або збирається скористатися програмою компенсації тіла кредиту в розмірі 20% на придбання „негазового” котла. Алгоритм розрахунку містить певні припущення та середні значення показників за фактично реалізованими проектами.

Калькулятор розміщено в розділі „Пільгове кредитування для населення”, файл „Калькулятор для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла”.

Сторінка офіційного сайту Агентства http://saee.gov.ua/uk/consumers/derzh-pidtrymka-energozabespechenya/compensatsia