На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Переселенців зобов'язали підтвердити реєстрацію в міграційній службі

4 березня Кабінет міністрів України прийняв постанову №79, згідно з якою в Україні  розпочато контроль  щодо  перевірки фактичного місця проживання переселенців. Зареєстрованим переселенцям слід в будь-який момент очікувати на візит працівників міграційної служби. Переселенцям, які вже мають довідку, протягом 2-х місяців слід чекати в гості представників міграційної служби за адресою тимчасової реєстрації. Якщо переселенців застануть вдома, тоді на зворотному боці довідки міграційна служба поставить відмітку про підтвердження реєстрації місця проживання тих осіб, які в ній зазначені. Якщо  ж підтвердити проживання на новому місці не вдасться, тоді переселенцям залишать повідомлення про необхідність у 10-денний термін звернутися до  територіального підрозділу  ДМС.

У разі, якщо переселенець не зможе підтвердити своє фактичне місце проживання, його знімуть з обліку. Також у постанові сказано, що представники міграційної служби можуть робити вибіркову перевірку місця проживання переселенців у відповідності з вказаною адресою. Тим, хто змінив адресу і пройшов перереєстрацію, слід пам'ятати, що на зустріч з міграційною службою відведено 10 днів, інакше довідка втратить силу.

У разі самостійного звернення переселенців в міграційну службу, її представники протягом 3-х днів перевірять фактичне проживання за адресою, вказаною в довідці.

Всі переселенці будуть включені в Єдину інформаційну базу даних про взятих на облік осіб, що переміщуються з тимчасово окупованої території Криму і районів проведення АТО. База буде оновлюватися щодня.

Ці заходи допоможуть уникнути зловживання і отримання соціальної допомоги, тими, хто насправді не залишав будинок і продовжує проживати на окупованих територіях.

Начальник Першотравневого 
РВ УДМС у Чернівецькій області
В.Ф.Паскар