На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Роз’яснення щодо видачі паспорта громадянина України
особам, які досягли 16-річного віку

 

Паспорт громадянина України видається кожному громадянину України після досягнення 16-річного віку.

Для виготовлення паспорта громадянина України до досягненню віку не пізніше ніж через місяць після досягнення 16 років заявником особисто подаються документи (свідоцтво про народження та три фотокартки розміром 3.5 на 4.5 см) для виготовлення паспорта.

В разі недотримання вищевказаних строків подання документів для оформлення паспорта громадянина України може наставати адміністративна відповідальність за порушення вимог ст. 197 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка передбачає, що проживання громадян, зобов’язаних мати паспорт, без паспорта або за недійсним паспортом, проживання без реєстрації тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Відповідно до ст. 221 КУпАП справи про адміністративні правопорушення, вчинені особами віком від 16 до 18 років розглядаються судом.

 

 

Начальник РВ УДМС 
у Чернівецькій області 
В.Ф.Паскар