На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Вітання довгожителю!

 

15 травня 2015 року відзначає своє 101-ліття довгожитель нашого району Валеріан Баранніков. Валеріан Іларіонович народився в м. Свердловськ. У 1934 році був призваний до лав армії. Приймав участь в бойових діях на річці Халхін-Гол, де був вперше поранений.

З 1936 року навчав Ворошиловських стрілків. У 1939 році, разом зі своїм підрозділом приймав участь у боях біля озера Хасан, звідки і був направлений на Фінський фронт.

В боях під Москвою у 1941 році був вдруге поранений. Після виписки з госпіталю був направлений на фронт у зенітну дивізію артилерії. У 1943 році отримав третє поранення в боях під Харковом і був комісований.

З 1948 року проживає у місті Чернівці. Валеріан Іларіонович є інвалідом І групи, нагороджений орденами та медалями за участь в бойових діях.

Із цією знаменною датою його привітали секретар Чернівецької міської ради Ярослав Кушнірик, голова Першотравневої районної у місті Чернівці ради Тарас Бабух, начальник управління праці та соціального захисту населення Першотравневої ради Тетяна Світко та голова районної ради ветеранів Василь Сорохан.

Здоров’я Вам, дорогий Валеріан Іларіонович, низький уклін за мирне небо! З роси і води!