На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку
Шановні чернівчани та гості міста!

       Напередодні вшанування Дня пам’яті та примирення і 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни вшануймо подвиг Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловимо повагу усім борцям проти нацизму, увічнимо пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, посилимо турботу про ветеранів війни, учасників українського визвольного руху цього періоду, жертв нацистських переслідувань, утвердимо спадкоємності традицій воїнів - переможців нацизму та нинішніх захисників.

Ми пам'ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам'ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об'єднані нації. Ми пам'ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас сильнішими. Вона — запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

Цей дійсно святі дні, які завжди викликають почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу Перемогу, схиляю голову перед священною пам'яттю загиблих.

       Низький уклін вам, дорогі ветерани війни, вічна пам’ять і слава полеглим воїнам, які із зброєю в руках захистили нашу свободу.

       Нехай мир і злагода завжди живуть на нашій землі!

“1939—1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо”

З повагою –

голова Першотравневої районної

у місті Чернівці ради       Тарас Бабух