На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Повернутись

Напередодні професійного свята комунальників, яке відзначається традиційно у третю неділю березня, 18 березня в районній раді відбулися урочистості. На зібрання зійшлися представники комунальних житлових ремонтно-експлуатаційних підприємств району, міських комунальних підприємств – двірники, слюсарі-сантехніки, техніки, водії, майстри. Присутні були і депутати ради – члени постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, індивідуального будівництва, благоустрою та санітарного стану довкілля.

З вітальними словами та словами подяки за нелегку працю, яка забезпечує життєдіяльність міста, відповідальне ставлення до справи, що є запорукою розвитку галузі заради комфортного проживання громадян до присутніх звернулися голова ради Ю.Ваньчицький, перший заступник міського голови М.Попадюк, начальник управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Г.Леонтій, заступник директора ДЖКГ В.Манчуленко.

Про здобутки та подальші завдання, які необхідно буде виконати в подальшому у своєму виступі наголосив начальник управління житлового господарства районної ради В.Ротар.

За сумлінну працю в системі житлово-комунального господарства та з нагоди свята біля 30-ти працівників КЖРЕПів, приватних та комунальних підприємств були відзначені грамотами, подяками та грошовими винагородами.

Справжньою окрасою урочистостей стали зворушливі вірші про місто Чернівці та музичні виступи молодих талановитих аматорів нашого міста  юної поетеси, учениці 7 класу гімназії № 4 Вікторії Волощук, В.Боянчука, Г.Постевка, учениці ЗНЗ № 27 А.Маланчук, учнів 11-го класу гімназії № 6 О.Терицану, А.Костя, А.Кирилюк, Р.Гавки.