На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Громадянина Азербайджану працівники міграційної служби передали до Волинського ПТПІ

На виконання рішення Першотравневого районного суду м. Чернівці щодо примусового видворення за межі країни працівники Управління ДМС в Чернівецькій області передали до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства 31-річного громадянина Азербайджану.

Чоловік значно перевищив термін перебування в Україні з дати першого в’їзду, чим грубо порушив правила перебування іноземців на території України. Окрім того, він не мав визначеного місця проживання та неодноразово був помічений правоохоронцями в товаристві безхатьків біля Чернівецького залізничного вокзалу.

Стосовно порушника міграційного законодавства працівники Першотравневого РВ в. м. Чернівцях УДМС в Чернівецькій області приймали  рішення про примусове видворення за межі країни, однак самостійно, у чітко визначені терміни той територію України не покинув. Наразі, тепер йому доведеться зробити це у супроводі міграційників. 

Начальник Першотравневого   РВ УДМС Паскар В.Ф.