На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Про Веб-портал електронних послуг

Для покращення якості та оперативності обслуговування громадян Кабінет Міністрів підтримав пропозицію Міністерства соціальної політики і Пенсійного фонду України щодо створення та запровадження веб - порталу електронних послуг Пенсійного фонду України.

Відповідно до «Порядку надання органами Пенсійного фонду України послуг в електронному вигляді», затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 7 вересня 2012 року № 16-1, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 вересня 2012 року за № 1565/21877, веб - портал електронних послуг Пенсійному фонду України розпочав працювати з 1 жовтня 2012 року.

Веб – портал забезпечує надання громадянам України таких електронних послуг:

1.Реєстрацiя користувачiв на веб-порталi.

2.Доступ до розмiщеної на веб - порталi інформації (про умови, порядок призначення, перерахунку та виплати пенсій, зразки заяв, запитів на інформацію, інших документів, необхідних для призначення та перерахунку пенсій, виплати допомоги на поховання, тощо).

3.Доступ громадян до iнформацiї про стан вiдомостей про застраховану особу, пенсiйних виплат, обробки звiту, поданого в електронному виглядi, стан взаєморозрахункiв за зобов’язаннями платника (за умови реєстрації особи в базі даних веб – порталу).

4.Взаємодiя громадян iз територiальними органами Пенсiйного фонду України з питань документообiгу у електронному виглядi.

5.Одержання iншої необхiдної довiдкової iнформацiї (мiсцезнаходження, телефони територiальних органiв Пенсiйного фонду України, новини тощо).

Для того, щоб стати користувачем електронних послуг, достатньо один раз звернутися до територiального управлiння Пенсiйного фонду України за мiсцем проживання або перебуванням на обліку iз заявою (за наявності паспорта та iдентифiкацiйного номеру) та отримати персональний реєстрацiйний код доступу до веб – порталу.

Адреса веб - порталу електронних послуг Пенсійного фонду України: portal.pfu.gov.ua

За довідковою інформацією звертатись:вул. Головна, 205 т.7-45-31, адреса скайп-зв'язку: еdune_vikno

 

Світлана Пилипко, начальник відділу з обслуговування та звернень громадян управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях