На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Екологічна акція з прибирання берегів озер та зелених зон на території Першотравневого району

 

В рамках проведення весняного місячника санітарної очистки та благоустрою відділом з питань благоустрою, санітарії та екології організовано екологічну акцію з прибирання берегових смуг озера на вул. Винниченка, колишнього озера на вул. Жасмінній та лісопаркової смуги Чернівецького аеропорту. В даній акції взяли участь вихованці Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу, Чернівецького державного комерційного технікуму та Чернівецького вищого професійного будівельного ліцею загальною кількістю близько 70 учнів. В результаті даної акції зібрано та вивезено понад 15 м3 сміття. Транспорт для вивезення був безкоштовно наданий МКП «Чернівціспецкомунтранс» , ПП «Житлосервіс» та КЖРЕП № 11.


Першотравнева районна у м. Чернівці рада висловлює подяку керівникам вищезазначених навчальних закладів Савчуку В.М., Божик Г.В., Попадюку І.Д. а також викладачам та учням, які приймали участь у прибиранні.


Голова ради
Т. Бабух