На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Проведено нараду з підприємствами Першотравневого району щодо організації проведення заходів весняного місячника санітарної очистки та благоустрою.

 

В рамках проведення весняного місячника санітарної очистки та благоустрою 12.03.2015 року 0 15:00 год в приміщенні Першотравневої районної у м. Чернівці ради відбулась нарада з керівниками підприємств, установ,організацій, ОСББ, ЖБК, ЖБТ, ТКЗ району щодо організації та проведення весняного місячника санітарної очистки та благоустрою м. Чернівців. В нараді взяли участь 120 запрошених осіб. В ході обговорення питань, пов’язаних з організацією та проведенням робіт під час весняного місячника благоустрою виступили голова ради Бабух Т.В., начальник відділу з питань благоустрою, санітарії та екології Назаров В.Г., представник ЧМУ ГУ ДСЕС Бурла Н.Г., голова голів ОСББ Першотравневого району В.Середюк, та керуючий Чернівецького виробничого тресту зеленого господарства та протизсувних робіт Брязкало О.Ф. та керівники КЖРЕП №№ 9, 11, ПП «Житлосервіс», ТзОВ «ТД Укрвторресурс».

В ході обговорення були висвітлені питання щодо організації прибирання прилеглих територій, вивезення та утилізації сміття, відлову бродячих тварин та придбанню посадкового матеріалу для озеленення територій.

До присутніх були доведені вимоги доповнених «Тимчасових Правил благоустрою м. Чернівців» щодо дотримання належного санітарного стану, затверджених 60 сесією VI скликання Чернівецької міської ради 05.02.2015 року.