На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Розпочався весняний місячник санітарної очистки та благоустрою Першотравневого району

 

На виконання розпорядження Чернівецького міського голови від 24.02.2015 № 65-р «Про проведення весняного місячника санітарної очистки та благоустрою м. Чернівців» та розпорядження голови Першотравневої районної у м. Чернівці ради від 26.02.2015 № 24-р «Про проведення весняного місячника санітарної очистки та благоустрою Першотравневого району» в Першотравневому районі з 04 березня по 11 квітня 2015 року оголошено проведення місячника санітарної очистки та благоустрою району.

Першотравнева районна у місті Чернівці рада закликає всі підприємства, установи, організації, навчальні заклади, депутатський корпус ради, громадські організації, ОСББ, ЖБК, ЖБТ та мешканців району не залишатись байдужими до підтримання належного санітарного стану міста та активно долучитись до проведення місячника санітарної очистки та благоустрою території району, провести прибирання прилеглих та закріплених територій, парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, а також приватних будинковолодінь. 

 

Голова ради                                                                                            Т. Бабух