На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

У Першотравневій районній у місті Чернівці раді 25.02.2015 відбулося засідання районної комісії з питань безпечної життєдіяльності населення, на якому розглядалися питання «Про стан  виробничого та невиробничого травматизму на підприємствах, установах та організаціях Першотравневого району» та  «Про забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час підготовки до весняно – літнього періоду».

 У роботі районної комісії взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення, керівники житлово–комунальних підприємств району, начальник відділу профілактики виробничого травматизму відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у місті Чернівці Дідик С.Н., головний інспектор ДСНС України у Чернівецькій області Власенко О.С., начальник відділу санітарно-гігієнічного нагляду ЧМУ ГУ «Держсанепідемслужби» у Чернівецькій області  Бурла Н.Г.,  головні інженери  та спеціалісти з охорони праці підприємств Першотравневого району.

            За інформацією начальника відділу профілактики виробничого травматизму відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у місті Чернівці Дідика С.Н., який повідомив, що за 2014 рік простежується динаміка зменшення нещасних випадків виробничого травматизму по Першотравневому району. Протягом 2014 року в районі сталося 7 випадків виробничого травматизму на суб’єктах господарювання, за аналогічний період минулого року -16. З початку 2015 року сталося 2 випадки, за аналогічний період 2014 року також 2.

         Події, що призвели до нещасних випадків: порушення потерпілими інструкції з охорони праці; недотримання потерпілими вимог посадових обов’язків; недостатній контроль за станом охорони праці на об’єктах господарювання  тощо.

         Заступник голови комісії з питань безпечної життєдіяльності населення, начальник управління праці та соціального захисту населення Світко Т.І. зазначила, що за 2014 рік в районі зареєстровано 2926 нещасних випадків невиробничого характеру, в порівнянні з минулим роком рівень травматизму зменшився на 351 випадок. Також зменшилася кількість випадків дитячого травматизму. Загальна кількість нещасних випадків з дітьми віком до 18 років у 2014 році становила  1437, у 2013 році було  1567,  тобто спостерігається зменшення  травматизму на 130 випадків.

           Представники підприємств району, де мали місце нещасні випадки, надали пояснення щодо причин, які призвели до виникнення таких випадків, та доповіли про заходи, розроблені для подальшого запобігання їх настання.

  Головний інспектор ДСНС України в Чернівецькій області Власенко О.С. наголосив, що з початком весняно-літнього періоду збільшується відповідальність громадян з приводу дотримання правил пожежної безпеки в умовах природного довкілля. Зокрема, зростає кількість пожеж, пов’язаних із сухою травою, а захаращення підсобних приміщень призводить до їх загорянь. В області здійснюються рейдові спільні перевірки з представниками Державної екологічної інспекції. У ході перевірок  проводиться роз’яснювальна робота серед населення, що за порушення правил пожежної безпеки в умовах довкілля передбачена адміністративна відповідальність.

           До відома присутніх були доведені основні завдання, які необхідно виконати з метою запобігання виникнення пожеж на підприємствах, організаціях та установах району, а також, проведення роз’яснювальної роботи серед громадян щодо дотримання правил пожежної безпеки в умовах природного довкілля.