На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Профілактика вчинення повторних злочинів серед засуджених до покарань, альтернативних позбавленню волі

 В рамках реалізації угоди про співпрацю між благодійним фондом «Нова сім’я» та Першотравневим районним підрозділом кримінально - виконавчої інспекції ВДПтСУ в Чернівецькій області, 23 лютого 2015 р. проведено профілактичний захід із молоддю, яка засуджена до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі.

В навчальному класі відділу ДПтС України в Чернівецькій області  представник благодійного фонду «Нова сім`я» Альона Бежан розповіла засудженим, які перебувають на обліку у Чернівецькому міському відділі КВІ про актуальні питання профілактики скоєння повторних злочинів серед молоді.

Під час розмови з підобліковцями було обговорено основні причини здійснення правопорушень та злочинів серед осіб молодіжного віку і шляхи їх вирішення. Зокрема, було виділено такі причини, як: алкоголізм, безробіття, несприятливе сімейне оточення та негативний вплив позанавчального середовища. Також було проведено тренінгові вправи на знайомство, на вияв рівня довіри та вияв емоційного стану.

Вже традиційно, наприкінці заходу проведено анкетування, за результатами якого фахівці визначили найважливіші питання, які турбують засуджених, та визначено теми наступних зустрічей.

Також обговорили й основні причини здійснення правопорушень та злочинів серед осіб молодіжного віку на конкретних прикладах, розглянули шляхи їх вирішення. У своєму виступі заступник начальника Чернівецького міського відділу кримінально - виконавчої інспекції Савка К.І. зосередив увагу аудиторії на правових наслідках у випадку вчинення ними нових злочинів та закликав не допускати порушень громадського порядку.