На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

З метою сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до органів місцевого самоврядування, відповідно до затвердженого графіку  здійснюються виїзні прийоми громадян керівництвом Першотравневої районної у місті Чернівці ради.

 

19 лютого 2015 року в приміщенні ВАТ «Трикотажна фірма «Арніка» (вул. Прутська, 6) проводив виїзний прийом громадян голова  ради  Бабух Тарас Васильович.             

 

Під час спілкування з працівниками підприємства обговорено найбільш важливі проблеми, які їх турбують. Порушені мешканцями питання стосувалися  ремонту та експлуатації житлового фонду, благоустрою району.

 

Мешканка вул. Ромоданівської  порушила питання проведення водопровідної мережі на вулиці та переведення садових будинків у статус житлових.

 

Щодо встановлення додаткового контейнера для збору твердих побутових відходів на вул. Прутській  біля зупинки громадського транспорту  звернувся  житель будинку №36  вул. Гагаріна.

 

Мешканка, яка проживає на вул. Руській, 285 Г, надала пропозиції щодо благоустрою прилеглої території до будинків №285 Г та 285 Д.

 

Працівник ВАТ «Трикотажна фірма «Арніка» звернувся з проханням відлову бродячих собак поблизу залізничного вокзалу та відділення «Укрпошта» на вул. Гагаріна.

 

Щодо вирішення житлового питання звернулась переселенка із Луганської області.

 

На більшість порушених питань головою ради дані роз’яснення,  на інші -  відповідним виконавчим органам надані доручення для  вирішення їх у встановлені терміни.