На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Про портал електронних послуг Пенсійного фонду України

 

Управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях повідомляє, що на виконання вимог Закону України від 01.06.2010 №2297 “Про захист персональних даних”, Закону України від 05.07.1994 №80 “Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах”, постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2006 №373 “Про затвердження Правил забезпечення захисту інформації в інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних системах”, інших нормативно-правових актів у сфері технічного захисту інформації, надання інформації щодо індивідуальних персональних даних застрахованих осіб та пенсійних виплат через мережу інформаційних кіосків припинено.

 

Аналогічну за змістом інформацію можливо отримувати через Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, який на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.06.2012 №401 “Про доступ до послуг у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування” з 1 жовтня 2012 року присутній в мережі Інтернет.

 

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України (portal.pfu.gov.ua) призначений для надання можливості громадянам України - зареєстрованим користувачам цього Веб-порталу, отримувати виписку із системи персоніфікованого обліку або пенсійної справи, а також записатись на прийом, надіслати запит на підготовку паперових документів, подати скаргу або звернення до територіального органу Пенсійного фонду України.

 

Пенсіонерам, застрахованим особам та страхувальникам м.Чернівці для того, щоб стати користувачем електронних послуг, достатньо один раз звернутися до управління Пенсійного фонду України в м. Чернівцях iз заявою (за наявності паспорта та iдентифiкацiйного номеру) і отримати персональний реєстраційний код доступу до веб - порталу.

 

Адреса веб - порталу електронних послуг Пенсійного фонду України: http://portal.pfu.gov.ua/

 

За довідковою інформацією звертатись : вул. Головна,205 т. 7-45-31, скайп, (адреса: еdune_vikno)