На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

13.02.2015 року  Начальник цивільного захисту Першотравневого району, голова Першотравневої районної у місті  ради Тарас Бабух спільно з начальником управління з питань надзвичайних ситуацій та мобілізаційної роботи Чернівецької міської ради Володимиром Самолюком та працівниками  відділу з питань НС та ЦЗН райради перевірили стан виконання доручення міського голови щодо забезпечення готовності захисних споруд цивільного захисту.

 

Бюджетними асигнуваннями  на 2015 рік з бюджету Першотравневої у місті ради виділено на придбання матеріалів для виконання робіт по поточному ремонту споруд цивільного захисту населення, які перебувають у комунальній власності,   в сумі 42300,0  гривень. Додаткова потреба в коштах на виконання  мінімально-необхідних відновлювальних робіт з утримання 17-ти захисних споруд цивільного захисту населення міської комунальної власності складає 159252,0 грн.

 

Виконані  роботи  з розчистки приміщень захисних споруд цивільного захисту (ЗСЦЗ) від побутового сміття, встановлені стаціонарні показники місця знаходження ЗСЦЗ та покажчики руху до них , на  всіх спорудах ЗСЦЗ міської комунальної власності які знаходяться на території району забезпечено унеможливлення проникнення сторонніх осіб.

 

З керівниками-балансоутримувачами ЗСЦЗ проводиться робота щодо можливості укриття не лише найбільш працюючої зміни але й населення . Також з представниками КЖРЕП №9, №11, ПП"Житлосервіс", ТОВ"ТД Укрвторресурс", головами ОСББ, ЖБЕТ, ЖБК які розташовані на території Першотравневого району проводиться відповідна робота щодо розчистки підвалів та можливість їх застосування під найпростіші споруди для укриття населення.