На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Ніхто незабутий,

На попіл ніхто не згорів…

Солдатські портрети

На вишитих крилах пливуть

І доки є пам'ять людей

І живуть матері,

Доти й сини, що спіткнулись об кулі,

Живуть.

 

     15 лютого Україна урочисто вшановує учасників бойових дій на території інших держав, а також відзначає 26 річницю виведення контингенту радянських військ з Афганістану.

     З нагоди відзначення річниці в залі засідань Першотравневої районної у місті Чернівці ради проведено круглий стіл за участю голови ради Тараса Бабуха, голови міської організації спілки ветеранів Афганістану Іллі Горбатюка, голови Першотравневої районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Івана Воєвідка, заступника голови Першотравневої районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Івана Урсуляка, голови Першотравневої районної організації ветеранів України Василя Сорохана, начальника управління праці та соціального захисту населення ради Тетяни Світко, начальника выддылу з питань НС та ЦЗН Володимира Затурського, представників структурних підрозділів ради.

     З нагоди свята голова ради привітав всіх присутніх і відзначив подякою та матеріальною допомогою учасників бойових дій на території Афганістану.

     У своєму вітальному слові голова ради подякував усім воїнам-інтернаціоналістам, які достойно виконували свій військовий обов’язок перед державою, будучи за тисячу кілометрів від рідної землі.

     15 лютого з нагоди 26-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану представники районної ради долучились до покладання квітів пам’ятнику воїнам афганцям.