На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

6 лютого 2015 року відбувся пленум Першотравневої районної ради організації ветеранів України, який обговорив підсумки роботи районної ради ветеранів за 2014 рік і завдання на 2015 рік.

Пленум обрав головою Першотравневої районної ради організації ветеранів України Сорохана Василя Васильовича, затвердив план роботи ради ветеранів на 2015 рік та визначив завдання первинних ветеранських організацій і районної ради ветеранів.

У роботі пленуму взяв участь і виступив голова Першотравневої районної у місті Чернівці ради Тарас Бабух, який вручив кращим активістам ветеранського руху грамоти районної у місті ради та матеріальну винагороду.

Грамоти та матеріальні винагороди кращим активістам ветеранської роботи були вручені також і від міської та районної рад ветеранів. Крім того за активну співпрацю з ветеранськими організаціями, оперативне вирішення соціально-побутових потреб людей похилого віку, керівників комунальних підприємств району КЖРЕП №№ 9, 11, ПП «Житлосервіс», ТОВ «ТД Укрвторресурс» відзначено подяками Першотравневої районної ради організації ветеранів України.