На головну сторінку Контакти Карта сайту
 
 

Актуально

18.02.2015 Перелік сховищ та укриттів на території Першотравневого району Детальніше...
 
09.01.2015 Для оперативного реагування на аварійні ситуації до Вашої уваги надається перелік телефонів оперативних служб м. Чернівці Детальніше...
 
20.07.2011 Детальніше...
 
 
На головну сторінку

Згідно Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів (далі – Порядок), затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2013 року №115, управління праці та соціального захисту населення Першотравневої районної у місті Чернівцях ради (далі - УПСЗН) інформує про проведення повідомної реєстрації колективних договорів, змін та доповнень до них, підприємств усіх форм власності, установ та організацій району у січні 2015 року в кількості:

  • колдоговорів –2; змін та доповнень до колдоговорів – 2.

 

Відповідно до пункту 3 Порядку сторони угоди (договору) подають на повідомну реєстрацію угоду (договір) разом з додатками у кількості примірників, що відповідає кількості таких сторін, та копію угоди (договору). Порядок не містить особливих умов щодо вигляду копії колективного договору, яка подається сторонами на реєстрацію. У той же час реєструючий орган (УПСЗН) перевіряє автентичність примірників і копії, поданих на реєстрацію (пункт 2 Порядку).

 

Колективний договір реєструється, одночасно УПСЗН листом інформує сторони колективного договору про необхідність подання на реєстрацію всіх додатків до договору. При цьому зазначені додатки, які надійшли після реєстрації договору, реєструються в установленому порядку як доповнення до колективного договору.

 

Звертаємо увагу, що незареєстрований колективний договір має юридичну силу, оскільки договір набирає чинності з дня його підписання представниками сторін або з дня, зазначеного у колективному договорі. Водночас, органи, уповноважені розглядати трудові спори, беруть до уваги зареєстрований примірник колективного договору (витребовують копію у реєструючого органу або у сторін колективного договору) та рекомендації реєструючого органу, що унеможливлює фальсифікацію документів.